چرا به یک وب سایت احتیاج داریم ؟

۱- افزایش اعتبار شما

اگر شما یک سایت با کیفیت و دارای اطلاعات مفید داشته باشید، مردم حتما تحت تاثیر قرار خواهند گرفت . وب سایت تائیر زیادی بر اعتماد مشتری های بالقوه دارد. یک طراحی حرفه ای، متن مناسب ،اطلاعات مفید از  و اطلاعات تماس مناسب باعث افزایش اعتماد مشتریان به شرکت شما می شود. به مردم می فهماند که شما دارای دانش ، و به روز هستید.


۲- سهولت در دسترسی به شرکت شما

با داشتن یک سایت وب، شما شرکت خود را برای دنیایی از فرصتها برای دسترسی مردمی که غیر از سایت شما راهی دیگر برای رسیدن به شما ندارند آماده می کنید. با کلیک ساده موس، هر کسی می تواند در هر ساعت از شبانه روز و در هر مکانی از دنیا که باشد به شرکت شما دسترسی داشته باشد.

۳- فراهم کردن امکان آسان جهت معرفی سایت شما به مشتریان جدید

برای بسیاری از تجارتها، یک منبع حیاتی برای یافتن مشتریان جدید، ارجاع سایرین است. داشتن وب سایت این امکان را فراهم می کند که مردم به راحتی سایت شما را به دیگران معرفی نمایند. آدرس وب سایت راحت تر از شماره تلفن به خاطر می ماند به علاوه دادن راه های مختلف تماس با شما به مردم، امکان برقراری تماس را بیشتر می کند.


۴- افزایش قدرت فروش محصولات شما

فروش محصولات از طریق یک فروشگاه اینترنتی یک راه بسیار عالی برای افزایش فروش است. شما یک ویترین دائمی و سهل الوصول که هزینه آن خیلی کمتر از یک فروشگاه آجری است دارید ضمن اینکه مردم بیشتری امکان دسترسی به آن را دارند. وجود اطلاعات فروش موثر در وب سایت شما، امکان وادار شدن مردم به کلیک روی دکمه خرید را افزایش می دهد. هرچند که شما از طریق اینترنت نتوانید فروش انجام دهید، وب سایت شما یک شروع برای متقاعد کردن بازدید کنندگان به نیاز آنها به محصولات شما است. شما آنهارا برای خرید تحریک می کنید سپس از آنهادعوت می کنید که با شما تماس بگیرند.

۵- افزایش ارزش تبلیغات شما

اضافه کردن آدرس وب سایت در تبلیغات،کارت تجاری و امضاء شرکت، یک راه خوب برای جلب مشتری به شرکت شما است. داشتن آدرس سایت به مردم کمک می کند که هر زمان که در مورد شما می شنوند و یا تبلیغات شما را می بینند، به پیام شما عکس العمل نشان دهند. مراجعه به وب سایت شما راحت تر از نوشتن نامه یا رفتن به مغازه یا حتی تلفن زدن به شما است. مردم اطلاعات شما را به راحتی دریافت می کنند. همچنین بازدید از وب سایت خیلی راحت است چون هیچ معذوریتی از لحاظ زمانی و مکانی وجود ندارد.

۶ – ارتباط مستمر با مشتریان

مردم زیادی وجود دارند که به آنچه شما ارائه می کنید علاقمند هستند ولی ممکن است هم اکنون برای خرید آمادگی نداشته باشند. شما باید با آنها در ارتباط باشید تا زمانی که آنها برای خرید آمادگی یافنتد، با خبر شوید. وب سایت یک روش عالی برای تسهیل این فرایند است. شما می توانید از طریق وب سایت خود آدرس تماس مشتریان بالقوه را جمع آوری کنید. سپس می توانید به تناوب، نامه یا خبرنامه برایشان ارسال کنید. در ارتباط ماندن با مردم به تازه ماندن شرکت شما در اذهان کمک می کند خوب، شما هر شش راهی را که وب سایت شما به تجارت یا دیگر فعالیتهای شما کمک میکند را می دانید. آیا می خواهید این فرصت را برای رقیبان خود رها کنید ؟ حتما جواب شما منفی است. هر روز که صبر کنید، به رقبا این اجازه را که در حیطه فعالیت شما روی خط باشند داده اید. همین امروز اقدام کنید شاید فردا دیر باشد! شاید فردا حتی نتوانید نام مورد نظر خود را ثبت کنید و دیگران آنرا اشغال کرده باشند

مراحل ایجاد وب سایت

ابتدا باید بدانیم که هدف از ایجاد وب سایت چیست؟ باید بدانید چه امکاناتی قرار است در سایت قرار دهید که البته در این مورد مشاوره متخصصان دل وی پی اس می تواند مفید واقع شود. ممکن است همه امکانات مورد علاقه شما برای سایت مناسب نباشد یا حداقل برای شروع مناسب نباشد. بسیار مهم است که در شروع ایجاد یک سایت، امکانات دقیقا مناسب با هدف شما طراحی شود چون در غیر این صورت احتمال بهره بردرای های مناسب در آینده پایین تر خواهد آمد.
 • تهیه محتوا برای سایت:
  پس از تحلیل تمام مواردی که قرار است در سایت ارائه شود نوبت به تهیه محتوای سایت می رسد. تهیه محتوای مناسب و درست، قسمت بسیار مهم سایت است. سعی کنید هم اطلاعاتی در مورد هدف وب سایت در اختیار کاربران قرار دهید و هم اطلاعاتی عمومی در مورد نوع کسب و کار ( یا موضوع سایت). این مساله باعث می شود موتور های جستجو توجه بیشتری به شما داشته باشند. از قرار دادن مطالب بی ربط به سایت( هر چند جذاب برای بیننده) در سایت خود داری نمایید. عکس هم جزو محتوای سایت شما محسوب می گردد. عکس های متناسب با سایت و حتی المقدور با حجم پایین برای سایت شما بسیار مناسب است.
 • انتخاب طرح گرافیکی سایت:
  شما می توانید قالب مورد نظر خود را ( یا طرح گرافیکی)  از طریق سایتهای مشابه مورد نظر خود  انتخاب نمایید و آن را جهت نمونه برای ما ارسال نمائید.
 • اجرای سایت
  پس از انجام مراحل بالا که قسمت عمده آن را خودتان انجام خواهید داد، نوبت به طراحی سایت توسط متخصصان ما می رسد. همکاران ما سایهای مشتریان را با نهایت دقت و ظرافت خود طراحی می کند.
 • رفع اشکال و آموزش
  پس از طراحی، نوبت به رفع اشکال های احتمالی در طراحی و محتوا می باشد. این قسمت باید با همکاری تیم طراحی و مشتری انجام پذیرد. پس از این مرحله به مشتری یا افرادی که توسط وی معرفی می گردند آموزش استفاده از سایت، تغییرات و ایجاد صفحات جدید در قالب سایت داده خواهد شد.